top of page

Розпочався він виступом  керівника МО  Піддубної О.А.  «Воркшоп як нова форма ефективного професійного  навчання». Вона познайомила з особливостями цієї форми обміну досвідом, підкреслила її активний характер, коли учасники навчають одне одного, спілкуючись один з одним, презентуючи форми роботи, залучаючи до них колег.

Під рубрикою «Тренди в освіті і сучасні  інструменти  шкільного бібліотекаря»  бібліотекар ліцею,  практичний психолог З.М. Мартиненко провела  міні-тренінг «Стреси та їх подолання, вміння володіти собою».

Бібліотекар Зарічненської ЗОШ Жарікова А.М. представила  два різнопланових заходи,  які  були спрямовані  на виховання у дітей  інтересу до читання: бесіду «Книжкова родина» ( для учнів 4 класів) та  бенефіс читача «Книга в моєму житті». Під час бесіди діти дізналися багато цікавого про історію періодичних видань, про сучасну періодику для дітей. Під час бенефісу читача учениці школи  у цікавій формі представили книги  свого улюбленого письменника В.Нестайка «Тореадори з Васюківки» та «Одиниця з обманом».

   Бібліотекар Лиманської ЗОШ І - ІІІ ст. № 4 Дворніченко О.М. представила  вікторину «У світі казок» для учнів 3 класів та літературну композицію «Подорож на острів Робінзона» для учнів 7 класів. Заходи були  покликані   в ігровій формі перевірити знання учнів з літератури, зацікавити їх  класичними творами для дітей їх віку. Глядачі відмітили  талановиту гру та активну участь дітей під час заходів.

  Обговорення  заходів пройшло  за допомого  методу «Шести капелюшків» Боно. Кожен бібліотекар отримав капелюшок  свого кольору, і мав відповідно з його кольоровою символікою ( інформація, критика, позитив, емоції, творчість, аналіз) висловити свою думку про  переглянуті заходи.

Після цього методист НМЦ Л.К. Кравченко  підвела підсумки Всеукраїнського  місячника шкільних бібліотек у 2018 році, надала інформацію про заохочення бібліотекарів за підсумками  цього місячника.  Бібліотекарі були ознайомлені з матеріалами  Всеукраїнського вебінару  «Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини», який був проведений Державною педагогічною бібліотекою імені В.О.Сухомлинського. Також вона  ознайомила бібліотекарів зі станом надходження підручників для  1, 5 та 10 класів та надала інформацію про експертизу електронних версій оригінал-макетів підручників для 2, 6 та 11 класів.

DSCN0984.JPG
DSCN0979.JPG
DSCN0990.JPG
DSCN0985.JPG
DSCN0989.JPG
DSCN0988.JPG
bottom of page